E-mail

szkolenia@altkom.pl

Infolinia

801 25 85 66

Warszawa

ul. Chłodna 51

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00

Menu

Szkolenia Scrum

Scrum to skomplikowana struktura w ramach której poprzez zarządzanie projektami można wytwarzać wartościowe produkty. Sama metoda, a raczej szkielet, jak określają to twórcy, nie narzuca konkretnych praktyk lub technik. Scrum stara się, by jak najmniej narzucać. Ma on za zadanie po prostu odpowiednio wtopić się w Twoje pomysły. Sama struktura Scrum jest trudna do opanowania, dlatego też tak ogromną popularnością cieszą się szkolenia jej poświęcone.

Szkolenia Scrum pozwalają zdobyć wiedzę, która będzie wystarczająca do udziału w projektach i umożliwia sprawne poruszanie się w ramach całego szkieletu. Kursy oferowane są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Wybierając najlepszy, warto wziąć pod uwagę to, by całość była przygotowana przez certyfikowanych trenerów, zrzeszonych w Scrum.org. Tylko to daje gwarancję, że podczas szkolenia zdobędziemy wiedzę, którą będziemy mogli wykorzystać w praktyce. Najlepsze firmy cały czas udoskonalają swoje kursy, tak by uczestników jak najlepiej przygotować do egzaminu po którym uzyskuje się istotny certyfikat. Stanowi on ważne osiągnięcie i daje wiele możliwości.

Uzyskanie certyfikatu po przejściu przez kurs jest dużo łatwiejsze, niemniej jednak wymaga zdania egzaminu testowego. Należy zaznaczyć, że istnieją kolejne poziomy trudności certyfikatów- wraz ze wzrostem doświadczenia można poszerzać swoje kompetencje. Pozwala to wyróżnić z spośród innych, profesjonalistów posiadających odpowiednią wiedzę na temat metodyki i potrafiący ja wykorzystywać w różnego rodzaju projektach.

W przypadku tak trudnych szkoleń, jak tych ze struktury Scrum kluczową rolę odgrywają trenerzy. Ci najwyższej klasy, muszą nieustannie potwierdzać i podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje. Materiały szkoleniowe przez nich używane są jednolite, co zapewnia spójność przekazywanej wiedzy. Dzięki temu kursanci zyskują pewność, że zdobywają wiedzę według najlepszych, z góry ustalonych standardów.